בית אודות אינרום

קבוצת תעשיות הבנייה הגדולה והמובילה בתחומה

מי אנחנו
אינרום, קבוצת תעשייה בעלת מוניטין חזק, תשתיות איתנות ומובילות ענפית, טכנולוגית ושיווקית בכל ארבעת תחומי פעילותה. לקבוצה סל נרחב של פתרונות ומוצרים מגוונים לעולמות הבנייה, מותגים חזקים המוכרים היטב, שירות ומקצועיות מצטיינים, חדשנות מוצרית, מיקוד עסקי וראייה אסטרטגית מגובשת להמשך צמיחה והתרחבות ארוכת טווח.
החזון שלנו

החזון שלנו

באינרום, קבוצת תעשיות הבנייה, נאמנים לדרכנו וערכינו להמשך צמיחה והתרחבות המבוססת על איכות, מקצוענות, מצוינות, מיקוד ידע ונסיון שנצברו לאורך עשרות שנות פעילות, והכל תוך מחוייבות להמשיך להשקיע, להרחיב ולפתח את הפתרונות האיכותיים המתאימים והמתקדמים ביותר לצרכי לקוחותינו ושביעות רצונם.

ערכי ליבה

ערכי ליבה

ערכי קבוצת אינרום מבוססים על חתירה להובלה אסטרטגית מתמשכת בהסתכלות ארוכת טווח בכל שווקי פעילותה, והם מושתתים על העקרונות המרכזיים של:

איכות – הקפדה על איכות סל ומגוון המוצרים והפתרונות המוצע ע"י הקבוצה ללקוחותיה השונים תוך עמידה בלתי מתפשרת בתקנים והדרישות המחמירים ביותר.

שירות – מתן שירות ומענה ברמה הגבוהה ביותר לאספקה זמינה ושוטפת של מוצרי הקבוצה לכלל לקוחותיה, צרכיהם ושביעות רצונם.

מקצוענות – תמיכה, ליווי והדרכה מקצועיים, אמינים ומיומנים למגוון לקוחות הקבוצה וצרכיהם המשתנים באתרי פעילותם ובאתרי העבודה והיישום השונים.

חדשנות  – הקבוצה פועלת לגוון, לחזק ולהרחיב את סל המוצרים והפתרונות שלה, תוך השקעת משאבים רבים בפיתוח, אימוץ ושיווק מוצרים ופתרונות חדשים וייחודיים כמו גם בשימוש בטכנולוגיות ייצור מהמתקדמות בעולם, למען מענה מוביל, ייחודי וחדשני.

מצויינות תפעולית וניהולית  – הטמעה ושימוש במגוון כלים, שיטות ותהליכים לשיפור ביצועים מתמיד, התייעלות, פרואקטיביות ואופטימיזציה חוצי ארגון ואל מול צרכי לקוחות הקבוצה.

טיפוח ההון האנושי ועבודת צוות – הקבוצה רואה בעובדות ובעובדים את המשאב החשוב ביותר, ומשקיעה רבות ברווחתם, בקידומם, פיתוחם ובסביבת העבודה שלהם ותנאיה.

מיקוד עסקי-  נאמנות לדרך של עשייה ותעשייה מבוססת, ומיקוד בשווקי ליבת הפעילות בעולמות הבנייה, השיפוצים והתשתיות בארץ מתוך מטרה להוסיף לצמוח ולהתרחב.

הקוד האתי

הקוד האתי

קבוצת אינרום דוגלת בתרבות עסקית נאותה של מנהליה ועובדיה במסגרת מילוי תפקידם פנימה בארגון והחוצה אל מול הלקוחות, הספקים והגורמים האחרים עמם ומולם פועלת הקבוצה.
הנהלת הקבוצה מייחסת חשיבות רבה באימוץ קוד התנהגות אשר ינחה ויכוון את נושאי המשרה, המנהלים והעובדים בקבוצה, בכל מקום בו הם פועלים ולכן איגדה סטנדרטים המיועדים להביא ליצירה וקיום של תרבות ארגונית וערכית אחודה, אשר תחזק את הקשר שבין ההנהלה לעובדי הקבוצה ובין עובדי הקבוצה לבין עצמם ותבסס יחסי אמון, אמינות ויושרה בין הקבוצה לבין בעלי מניותיה, לקוחותיה וספקיה, וכן מול כל הבאים עמה במגע במהלך עסקיה ובכלל.

אינרום מאמינה כי הכללים הטמונים בקוד האתי שגיבשה כאמור, מקדמים את הבהירות והראייה המשותפת בנושאים אלה ומחזקים בהתאם את מקומה של הקבוצה ומיצובה, כמובילה אחריות עסקית וכסמל ליושרה והגינות.

איכות סביבה

איכות סביבה

אינרום רואה עצמה כחלק מהקהילה בה היא פועלת, ולפיכך במסגרת ערכי הבסיס שלה, היא מקפידה ושומרת על איכות הסביבה באתריה השונים בכל תחומי פעילותה. מפעלי הקבוצה פועלים בשיתוף פעולה מלא על פי הקריטריונים המחמירים ביותר של המשרד להגנת הסביבה, והתקנים הנדרשים תוך דגש, הקפדה, בקרה ופיקוח הנעשים באופן שוטף בהתאם.

תרומה לקהילה

תרומה לקהילה

קבוצת אינרום רואה חשיבות רבה במעורבות חברתית ושילוב הסקטור העסקי יחד עם הסקטור החברתי במדינת ישראל.
כחלק מיישום ממשל תאגידי בקבוצת אינרום ותפיסת הקבוצה את חשיבות התרומה לקהילה והמעורבות החברתית כאמור, הקבוצה גיבשה מדיניות תרומות הניתנות מדי שנה על ידה, למען הקהילה בתחומים שונים.